Rėmėjai

Sukurta
Galerija
Video

Kauno valstybinis muzikinis teatras

Dviejų veiksmų Leo Fall operetė „Madam Pompadur“ 

Režisierė-choreografė - Anželika Cholina.

Scenografas – Marijus Jacovskis.

Dirigentas – Jonas Janulevičius.

Kostiumų ir grimo dailininkas – Juozas Statkevičius.

 

Solistai

Madam Pompadur - Kristina Siurbytė, Nomeda Vilkanauskaitė, Raimonda Tallat-Kelpšaitė.

Grafas Rene de Stradesas - Mindaugas Zimkus, Egidijus Bavikinas.

 

Premjera – 2010 m. balandžio 9 d.

Trukmė - 3 val. su pertrauka.

Apie spektaklį

Operetės „Madam Pompadur“ siužetas perkelia į XVIII amžiaus Paryžių, leidžia pajausti jo bulvaruose klestėjusią linksmą, kupiną pramogų atmosferą, alsuojančią mugių ir smuklių dvasia.

Pagrindinė kūrinio veikėja - Madam Pompadur – istorinė asmenybė. Nuo 1745 m. ji buvo oficiali Prancūzijos karaliaus Liudviko XV favoritė. Apsupusi karalių jai ištikimais žmonėmis, markizė Pompadur lėmė to meto valstybės vidaus ir užsienio politiką, globojo mokslą ir menus. Per 20 viešpatavimo dvare metų ši neeilinė moteris valdė ne tik Prancūziją, jos įtaka buvo jaučiama visoje Europoje. 
Kūrinio libretas pasakos vieną, bet raiškiai jos būdą, temperamentą ir galias nusakantį nuotaikingą gyvenimo epizodą, kupiną operetinių meilės trikampių, smulkių intrigėlių, kurios sėkmingai bus išnarpliotos. Mylinčios širdys susijungs, o Markizė valdinga ranka ir toliau vadovaus Prancūzijai.

Apdovanojimai

2010 m.  spektaklis buvo išskirtas dvejose "Auksinio scenos kryžiaus" apdovanojimų nominacijose: J.Statkevičius už kostiumus ir grimą, bei K.Siurbytė už Madam Pompadur vaidmenį.

Leo Fall

 

Repertuaras

Artimiausią spektaklio repertuarą skelbia Kauno valstybinis muzikinis teatras.

Sukurta