Rėmėjai

Sukurta

Šokio spektaklis „JAUNYSTĖ“ pagal Johano Sebastiano Bacho muziką

Režisierė-choreografė ir libreto autorė  Anželika Cholina

Scenografas — Marijus Jacovskis 

Kostiumų dailininkė — Olga Filatova Kontrimienė

Šviesų dailininkas  Eugenijus Sabaliauskas

Pedagogė-repetitorė  Živilė Baikštytė

Šukuosenų ir grimo dailininkė  Dalia Žakytė

 

Premjera: 2023 liepos 17

Trukmė: 100 min.


TĖVAI

Beata Molytė

Olga Konošenko

Paulina Čistovaitė

Indrė Mickus

Stefanija Nosovaitė

Aurimas Tiškevičius

Jokūbas Nosovas

Rokas Spalinskas

Pijus Mickus

Jonas Laucius 


Vaikai

Adelė Martūnaitė

Akvilė Šulcaitė

Andrėja Semionova

Arnoldas Mordas

Austėja Kabašinskaitė

Benas Jankavičius

Emilija Pakėnaitė

Marija Dorofejeva

Miglė Borodičaitė

Miglė Buivydaitė

Mikalojus Matrosovas

Silvija Panovaitė

Ūla Drobnytė 

Šokio spektaklis „Jaunystė” arba scenarijai pagal kuriuos gyvena žmonės, sukurtas pagal Johano Sebastiano Bacho muziką ir originalų Anželikos Cholinos libretą, taps 23-ojo ach teatro sezono unikalia premjera, kurioje pirmą kartą susipins net trys šokio žanrai: klasikinis baletas, šiuolaikinis-modernus šokis ir gatvės šokiai.

Taip pat, pirmą kartą a|ch teatro istorijoje, vienoje scenoje susitiks ir vaidmenis kurs žinomi, patyrę scenos meno meistrai, baleto solistai, aktoriai, šokėjai ir 13-16 metų vaikai, gabiausieji baleto, šokio ir vaidybos meno mokyklų mokiniai, jau tapę prestižinių, tarptautinių baleto ir šiuolaikinio šokio konkursų laureatais ir prizininkais.

@ Dmitrijus Matvejevas

Kalbėdama apie naująjį šokio spektaklį „Jaunystė” A. Cholina pabrėžia:

 

„Man visada buvo įdomu priartėti prie tiesos apie gyvenimą, tyrinėjant įvairias santykių tarp žmonių formas. Žinoma, viename spektaklyje neįmanoma aprėpti visų šeimose išgyvenamų peripetijų, todėl mano tikslas buvo paliesti esmines situacijas, į kurias pažiūrėjau ne tik per savo vaikystėje išgyventų asmeninių patirčių prizmę, bet ir rėmiausi psichologų analize. Spektaklyje persipina šešių skirtingų šeimų gyvenimo fragmentai, kuriuose susiduria vaikų ir suaugusių pasauliai. Tai pasakojimas apie vaikus, esančius tikroje fizinėje jaunystėje, apipintoje kompleksais, baimėmis, nerimu, fobijomis ir „amžinoje jaunystėje” užsilikusius tėvus, kurie negirdi ir nemato savo vaikų, kuria jiems traumines patirtis ir koduoja būti problematiškais… Šiuo savo darbu noriu paskatinti suaugusius pasižiūrėti į vaikus kaip į lygiavertes asmenybes, mokytojus, išgirsti juos ir pamatyti juose jų atsineštą savitumą.

Šokio spektaklis „Jaunystė”  šokio kalba papasakotas dramos ir komedijos lydinys, atspindintis nūdienos šeimyninio gyvenimo realijas, lydimas galingos Johano Sebastiano Bacho muzikos.

Tai savotiškas meno terapijos seansas, kuriame kaip tikrame gyvenime bus ir juoko, ir ašarų, todėl labai  kviečiu į spektaklį ateiti su vyresniais vaikais, paaugliais. Tikiuosi, kad iš šono pamatyti šeimų elgesio modeliai privers visus susimąstyti ir inspiruos keistis…"

REPERTUARAS

liepos 26 — Kaune

liepos 27 Birštone

liepos 30 Palangoje

rugsėjo 25 — Vilniuje

 

 

 

Sukurta